Jan Stenvinkel

Jan Stenvinkel
Jan Stenvinkel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): Kustlandskap, signerade Stenvikel, 28/60, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

412965

2016-10-14