Bordslampor Frankrike

Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 18/1900-tal, Frankrike, urnformade, stomme i sten med dekor i förgylld brons i form av festonger, höjd inklusive skärm ca 56 cm

Senare skärmar

412966

2016-10-14