Rörstand Svenska slott
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, servis, 24 dlr, "Svenska Slott", 1900-tal, bestående av: 3 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 5 entrétallrikar, 3 assietter, bärtallrik, kanna, 1+1 uppläggningsfat, skål på fot
Slitage
412972
2016-10-14