Rörstand Svenska slott

Rörstand Svenska slott
Rörstand Svenska slott
Rörstand Svenska slott
Rörstand Svenska slott
Rörstand Svenska slott
Rörstand Svenska slott
Rörstand Svenska slott
Rörstand Svenska slott

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, servis, 24 dlr, "Svenska Slott", 1900-tal, bestående av: 3 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 5 entrétallrikar, 3 assietter, bärtallrik, kanna, 1+1 uppläggningsfat, skål på fot

Slitage

412972

2016-10-14