Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IKON, 1800-tal, Marie himmelsfärd, målning på träpannå, ca 27 x 22 cm.
Mindre färgbortfall, krackelyr.
412976
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här