Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IKON, 1800-tal, Marie himmelsfärd, målning på träpannå, ca 27 x 22 cm.

Mindre färgbortfall, krackelyr.

412976

2016-10-15