Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORPUS från krucifix, 1700/1800-tal, träskuren, krederad, bemålad och förgylld, höjd ca 35 cm.
Nagg, sprickor och omfattande slitage.
412980
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här