Corpus

Corpus
Corpus
Corpus
Corpus
Corpus
Corpus
Corpus
Corpus

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

CORPUS från krucifix, 1700/1800-tal, träskuren, krederad, bemålad och förgylld, höjd ca 35 cm.

Nagg, sprickor och omfattande slitage.

412980

2016-10-15