Kalle Hedberg oljemålning
Closed
2016-10-14
412981
| Sold for | 7 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): Trädallé, signerad Kalle, olja på pannå, 60x89 cm