BO VON ZWEIGBERGK

BO VON ZWEIGBERGK
BO VON ZWEIGBERGK
BO VON ZWEIGBERGK
BO VON ZWEIGBERGK

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940), Trädstammar, monogramsignerad och daterad BZ 28, olja på duk uppfodrad på pannå, 24x33 cm

412987

2016-10-15