Henri Matisse
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRI MATISSE, efter, "La tristesse du roi", signerad och daterad i trycket Henri Matisse 1952, litografi, "Nouvelles images... Sapdem 1984/ lithographie printed in France", ca 74,5x101,5 cm
412998
2016-10-14