Figuriner De Åtta odöliga Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st., porslin, Kina, 1800-talets första hälft, i form av de "Åtta odödliga", dekor i emaljfärger, höjd ca 23 cm

Skador, lagningar

413017

2016-10-14