Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 6 st., porslin, Kina, 1800-talets första hälft, i form av de "Åtta odödliga", dekor i emaljfärger, höjd ca 23 cm
Skador, lagningar
413017
2016-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här