Gerhard Henning

Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERHARD HENNING (1880-1967): Akt, signerad och daterad 1914, etsning, 16x12 cm

Oramad

413024

2016-10-14