Sven-Olof Ehrén liotgrafier

Sven-Olof Ehrén liotgrafier
Sven-Olof Ehrén liotgrafier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Stockholmsmotiv med Nationalmuseum, signerade och daterade Sven-Olof Ehren -82, 9/25, litografier, ca 57X45 cm vardera

Troligen tryckta på samma ark

413065

2016-10-15