Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Stockholmsmotiv, signerade och daterade Sven-Olof Ehren -82, 9/25, litografier, ca 38x55 resp. 33x49 cm
413066
2016-10-15