Skrivskåp 1800-tal i ek

Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek
Skrivskåp 1800-tal i ek

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1800-talets början, s.k. smålandsskåp, intarisia med dekor av kompassros, 2-delat, höjd 193, 104x48 cm

sprickor, ytskador, fanérbortfall

413070

2016-10-15