FRED ANDERSSON Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
FRED ANDERSSON (1921-1989), "Bluessångerska", signerad Fred Andersson, olja på duk, 45x49.5 cm
Kuntoraportti
413075
Päivämäärä:
2016-10-16