Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st., 1800/1900-tal, i form av putti ridande på delfiner, gips belagd med slagmetall och bronserad, höjd ca 30, längd 22 cm, figurerna har sannolikt krönt någon form av möbel/spegel

Hål under efter fastsättningen, lagningar, nagg och slitage

413092

2016-10-15