Dekorelement
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DEKORELEMENT, 2 st., 1800/1900-tal, i form av putti ridande på delfiner, gips belagd med slagmetall och bronserad, höjd ca 30, längd 22 cm, figurerna har sannolikt krönt någon form av möbel/spegel
Hål under efter fastsättningen, lagningar, nagg och slitage
413092
2016-10-15