Gunnar Brusewitz tuschteckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004), landskap med häst, signerad G Brusewitz, tuschteckning, ca 11 x 18 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Gåvoplakett på glaset

413106

2016-10-15