Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ODENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från 1800-talets Hötorget, Stockholm, signerad "Juni 1890 ´Gamla Vågen´ Hötorget", akvarell, ca 21 x 23,5 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

413108

2016-10-15