John Chamberlain, Utan titel

John Chamberlain, Utan titel
John Chamberlain, Utan titel
John Chamberlain, Utan titel
John Chamberlain, Utan titel

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN CHAMBERLAIN (USA, född 1927): Utan titel, signerad John Chamberlain 85, blyerts och krita på papper, ca 60x48 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

413110

2016-10-15