Beth Zeeh akvarell

Beth Zeeh akvarell
Beth Zeeh akvarell
Beth Zeeh akvarell
Beth Zeeh akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BETH ZEEH (1911-2004): Franskt landskap, signerad Beth Zeeh, akvarell på papper, 33x48 cm

413129

2016-10-15