John Hedberg oljemålning

John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN HEDBERG (1895-1957), stockholmsvy, signerad John Hedberg -32, olja på duk, 89 x 116 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Oramad, rispa på duken

413142

2016-10-15