Sven X:et Erixon Styvmorsvioler

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Styvmorsvioler, signerad och daterad Sven Erixson -49 i trycket, grafiskt blad, ca 70x60 cm

413171

2016-10-16