Salongsbord gustaviansk stil
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets början, fanerat med mahogny, lister, beslag och fothyllsor i mässing, höjd ca 75, 74x55 cm, nyckel finns
Slitage, sprickor, fukskador, beslag saknas
413183
2016-10-15