Max Papart

Max Papart
Max Papart

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX PAPART (1911-1994): "Colorado", signerad och numrerad 26/75, färgetsning med carborundum och collage, 62x48 cm

Gulnader, fläckar

413201

2016-10-16