Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAX PAPART (1911-1994): "Colorado", signerad och numrerad 26/75, färgetsning med carborundum och collage, 62x48 cm
Gulnader, fläckar
413201
2016-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här