Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RAGNAR RING (född 1908): "Medelhavsfynd", signerad och daterad Ring -68, olja på pannå, ca 27x38 cm
Zustandsbeschreibung
413212
2016-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner