Ragnar Ring oljemålning

Ragnar Ring oljemålning
Ragnar Ring oljemålning
Ragnar Ring oljemålning
Ragnar Ring oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RAGNAR RING (född 1908): "Medelhavsfynd", signerad och daterad Ring -68, olja på pannå, ca 27x38 cm

Zustandsbeschreibung

413212

2016-10-15