Gunnar Johnsson oljemålning

Gunnar Johnsson oljemålning
Gunnar Johnsson oljemålning
Gunnar Johnsson oljemålning
Gunnar Johnsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Komposition, signerad, olja på duk, 81x99 cm

413214

2016-10-16