Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GENNADY ZUBKOV (Ryssland, född 1940), kubistisk komposition, signerad, betitlad och daterad 1967 á tergo, olja på duk, ca 79,5 x 86 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
413219
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här