Gennady Zubkov oljemålning

Gennady Zubkov oljemålning
Gennady Zubkov oljemålning
Gennady Zubkov oljemålning
Gennady Zubkov oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GENNADY ZUBKOV (Ryssland, född 1940), kubistisk komposition, signerad, betitlad och daterad 1967 á tergo, olja på duk, ca 79,5 x 86 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

413219

2016-10-15