Bestick silver Olga
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 52 dlr, silver, modell Olga, GAB huvudsak 1980-tal, bestående av: 12 bordsgafflar, 11 bordsknivar, 9 bordsskedar, 2 smörknivar, 2 smörgåsgafflar, 9+6 kaffeskedar, kompottsked, totalvikt exlusive knivar ca 1000 g, medföljer skedar, kaktång, serveringsbestick, silvervikt ca 200 g
Slitage
413221
2016-10-15