Bestick silver Olga

Bestick silver Olga
Bestick silver Olga
Bestick silver Olga
Bestick silver Olga
Bestick silver Olga
Bestick silver Olga
Bestick silver Olga
Bestick silver Olga

Klubbat för:

5 600 SEK

6 000 SEK

BESTICK, 52 dlr, silver, modell Olga, GAB huvudsak 1980-tal, bestående av: 12 bordsgafflar, 11 bordsknivar, 9 bordsskedar, 2 smörknivar, 2 smörgåsgafflar, 9+6 kaffeskedar, kompottsked, totalvikt exlusive knivar ca 1000 g, medföljer skedar, kaktång, serveringsbestick, silvervikt ca 200 g

Slitage

413221

2016-10-15