Gösta Sundström oljemålning

Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008), Segelbåtar, signerad Sundström, olja på duk, ca 60 x 81 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Krackeleringar

413222

2016-10-15