Sven-Olof Ehrén färgträsnitt

Sven-Olof Ehrén färgträsnitt
Sven-Olof Ehrén färgträsnitt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN-OLOF EHRÈN (1927-2004), träd, signerad Sven-Olof Ehrén -76, numrerad 53/225, färgträsnitt, ca 100 x 86 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

413224

2016-10-15