Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEN-OLOF EHRÈN (1927-2004), träd, signerad Sven-Olof Ehrén -76, numrerad 53/225, färgträsnitt, ca 100 x 86 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
413224
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här