Märklin tågdelar spår Ho

Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho
Märklin tågdelar spår Ho

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN TÅGDELAR, TILLBEHÖR, 1950-1970-tal, bestående av: restaurangvagn 4073, resgodsvagn 4031, snälltågsvagn 4030 och 4045, (dessa 4 är i fabriksförpackningar), personvagn 4030 (fel kartong), övergång 459, 3 semaforer, 2 lampor, 2 stoppbockar, vändskiva 7027, ca 50 rälsbitar, diverse brodelar, 2 transformatorer

Funktioner ej testade, diverse skador, 7 st bilar av olika fabrikat medföljer, diverse fabiksförpackningar medföljer

413226

2016-10-16