Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 18/1900-tal, gjutjärn, dekor i form av fågelhuvuden, tredelad fot avslutad i tassform, höjd 91 cm

Slitage, senare bemålad

413230

2016-10-15