Joan Miro färglitografi
2016-10-15
413234
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, numrerad 140/1000, färglitografi, 70x50 cm,
oramad