Benno Arzt

Benno Arzt
Benno Arzt
Benno Arzt
Benno Arzt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): Kvinna med fågel, signerad och daterad Benno Arzt 09, akryl, ca 51x30 cm, i fönsterram

413257

2016-10-16