Karolina Henke

Karolina Henke
Karolina Henke
Karolina Henke
Karolina Henke

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KAROLINA HENKE, "Ballerina", fotografi, signerad a tergo, numrerad 3/3, 2013, 90x140 cm

413281

2016-10-16