Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, plåt, 1930-tal, grönlackerad skärm med svängd arm i förkromad metall samt mässingsdetaljer, höjd ca 56 cm
Smärre slitage
413305
2016-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här