Laila Prytz olja
2016-10-18
413306
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Afrikansk skog", signerad och daterad Laila Prytz 1968, olja på pannå, 73x60 cm
Färgbortfall