Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Allegro", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk,100x81 cm
413311
2016-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här