Figuriner Lisa Larson

Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, 3 st, figuriner varav en relief, glaserat stengods, bestående av uggla i relief signerad och daterad Lisa L. 03 samt Lisa L 2006, Basetthund, signerad och daterad Lisa L -80, pojke, signerad Lisa L K-studion G-Berg Sweden, höjd 7-11-24 cm

413315

2016-10-16