Wiking Svensson olja på duk

Wiking Svensson olja på duk
Wiking Svensson olja på duk
Wiking Svensson olja på duk
Wiking Svensson olja på duk
Wiking Svensson olja på duk
Wiking Svensson olja på duk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIKING SVENSSON (1915-1979), Två figurer, signerad Wiking Svensson samt signerad och daterad på baksidan 1964, olja på duk 60x60 cm

413319

2016-10-19