Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, mahogny, 1900-talets slut, låda i sargen, draghandtag i mässing, med hyllplan, höjd 78, 121x50
Bruksslitage
413321
2016-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här