Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, mahogny, 1900-talets slut, låda i sargen, draghandtag i mässing, med hyllplan, höjd 78, 121x50

Bruksslitage

413321

2016-10-16