Vilstol 1950-tal

Vilstol 1950-tal
Vilstol 1950-tal
Vilstol 1950-tal
Vilstol 1950-tal
Vilstol 1950-tal
Vilstol 1950-tal
Vilstol 1950-tal
Vilstol 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

VILSTOL, ram av trä med flätad gjord av vävburet konstläder, underede av grålackerade stålrör, nackkudde i linnetextil, 1950-tal, sannolikt Sverige, höjd ca 91 cm, sitthöjd 30 cm

Bruksslitage

413322

2016-10-16