Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
VILSTOL, ram av trä med flätad gjord av vävburet konstläder, underede av grålackerade stålrör, nackkudde i linnetextil, 1950-tal, sannolikt Sverige, höjd ca 91 cm, sitthöjd 30 cm
Bruksslitage
413322
2016-10-16