Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT MATTA (Chile,1911-2002), ur Les Oh! Tomobiles, signerad Matta, 62/100, etsning och akvatint tryckt i färger på japanpapper, 41,5x55 cm
LITTERATUR: Sabatier 310

413324

2016-10-19