Bruk med lock Saara Hopea för Nuutajärvi Notsjö

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAARA HOPEA, burk med lock, rött glas med kantband i vitmetall, signerad och daterad S. Hopea Nuutajärvi Notsjö-53, höjd 9, diameter 6,5 cm

413340

2016-10-16