John Hardman olja på duk

John Hardman olja på duk
John Hardman olja på duk
John Hardman olja på duk
John Hardman olja på duk
John Hardman olja på duk
John Hardman olja på duk

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHN HARDMAN (England verksam ca 1799-1846), Häst vid stall, signerad och daterad J. Hardman pix 1805, olja på duk, 61x74 cm
PROVENIENS: Rapps konsthandel

413349

2016-10-19