Björn Rosendal olja

Björn Rosendal olja
Björn Rosendal olja
Björn Rosendal olja
Björn Rosendal olja
Björn Rosendal olja
Björn Rosendal olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BJÖRN ROSENDAL (född 1923), Naken modell, signerad Rosendal, olja på duk, 46x38 cm

413353

2016-10-19