Spegel Stockholm
Klubbat för:
7 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, transition, 1700-tal, förgylld samt bronserad, Stockholm, märkt med Stockholms hallstämpel, skuren dekor i trä samt pastellage, höjd ca 165x63 cm
Kuntoraportti
Lagningar, skador, det övre glaset senare, dekordelar saknas
413367
Päivämäärä:
2016-10-16