Spegel Stockholm

Spegel Stockholm
Spegel Stockholm
Spegel Stockholm
Spegel Stockholm
Spegel Stockholm
Spegel Stockholm

Klubbat för:

7 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, transition, 1700-tal, förgylld samt bronserad, Stockholm, märkt med Stockholms hallstämpel, skuren dekor i trä samt pastellage, höjd ca 165x63 cm

Kuntoraportti

Lagningar, skador, det övre glaset senare, dekordelar saknas

413367

Päivämäärä:

2016-10-16