Stig Borglind

Stig Borglind
Stig Borglind

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

STIG BORGLIND (1892-1965): Holländsk hamnbild, signerade Stig Borglind, etsningar, ca 21x28 cm

Zustandsbeschreibung

413368

2016-10-16