Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STIG BORGLIND (1892-1965): Holländsk hamnbild, signerade Stig Borglind, etsningar, ca 21x28 cm
Zustandsbeschreibung
413368
2016-10-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner